Łódź, ul. Pogonowskiego 80

Umów się już dziś! Zadzwoń do nas!

Tel: 608 203 031
Tel: 785 931 116

Opinie klientów

Serdecznie polecam terapeutów z Fizjopoint. Widać, że są fachowcami w swej dziedzinie oraz wykonują ten zawód z powołania. Z czystym sumieniem polecam, rehabilitowałam się u nich ja, moja rodzina i znajomi ...nikogo nie zawiedli .

- Marianna M.

Bardzo cierpliwy, życzliwy, kompetentny fizjoterapeuta. Profesjonalne badanie mięśni i stawów. Służy pomocą w wyjaśnieniu i zobrazowaniu choroby, potrafi zachęcić do cierpliwej rehabilitacji poprzez ciekawe i urozmaicone zadania. Bardzo pomógł mojemu tacie w dochodzeniu do sprawności po udarze. Jeszcze raz dziękujemy!

- Katarzyna B.

Witam, prawie rok czasu chodziłem z bólem prawego barku po różnych lekarzach. Wszyscy proponowali blokady do barku. Byłem ostrzykiwany - ból mijał na dwa tygodnie, ale cały czas miałem mocno ograniczony ruch ręki. Oczywiście ból po tych dwóch tygodniach wracał. Do p. Michała z Fizjopoint trafiłem przez kolegę. Szkoda, że wcześniej się nie spotkaliśmy. P. Michał dokładnie zbadał ramię, kręgosłup szyjny, wytłumaczył w czym leży problem i ustalił nasz plan działania. Po pierwszym tygodniu zajęć było lepiej, a po miesiącu zacząłem ruszać ręką w pełnym zakresie i już nie mam bólu. Zdecydowanie polecam.

- Krzysztof M.

Rehabilitant z powołania, bo chyba nie można w jego przypadku powiedzieć czegoś innego. Polecam bardzo serdecznie. Życzliwy, cierpliwy, i z dużą wiedzą. Jestem jak najbardziej na tak!

- Joanna Z.

Serdecznie dziękuję za poniesiony trud poprawienia stanu mojej sprawności. Po każdej wizycie czuję się o wiele lepiej i pewniej. A nie jest nam lekko, ponieważ od 10 lat zmagam się ze stwardnieniem rozsianym. Pan Michał jest bardzo cierpliwy i empatyczny, podtrzymuje mnie na duchu, regularnie bada i zaleca odpowiednią terapię. Odkąd zaczęliśmy wspólnie pracować, widzę, że mój stan się poprawił, a wcześniej było coraz gorzej . Wszystkiego najlepszego Panu.

- Jan C.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub w konfiguracji usługi Polityka prywatności.